- Soustředění 2017 -

Šesté soustředění se konalo 18. - 24. 3. 2017 ve Strmilově.

Účastníci: František Couf, Pavel Turek, Danil Koževnikov, Laura Vištanová, Tomáš Sásik, Pavel Hudec, Filip Bialas, Radek Olšák, Lenka Kopfová, Filip Čermák, Hedvika Ranošová, Lucia Krajčoviechová, Veronika Hladíková
Vedoucí: Slavomír Hanzely, David Hruška, Anh Dung "Tonda" Le, Jakub Löwit, Mirek Olšák, Marian Poljak, Štěpán Šimsa, Rado van Švarc, Martin "Vodka" Vodička, Václav Voráček

Fotky ze soustředění (rozšířená verze s videi ke stažení v zipu).

- Soustředění 2016 -

Páté soustředění se konalo 21. - 28. 3. 2016 ve Strmilově.

Účastníci: Pavel Turek, Jakub Löwit, František Couf, Filip Bialas, Danil Koževnikov, Peter Súkeník, Pavel Hudec, Daniel Kopf, Lenka Kopfová, Tomáš Konečný, Kryštof Kolář, Marian Poljak
Vedoucí: Patrik Bak, David Hruška, Matěj Konečný, Mirek Olšák, Miro Psota, Štěpán Šimsa, Radovan Švarc, Martin "Vodka" Vodička

Fotky ze soustředění (rozšířená verze ke stažení v zipu).
Sborníček

- Soustředění 2015 -

Čtvrté soustředění se konalo 6. - 12. 3. 2015 v Kunžaku.

Účastníci: Bui Truc Lam, Eduard Batmendijn, Filip Bialas, Jakub Löwit, Jan Jurka, Matěj Konečný, Patrik Bak, Pavel Turek, Radovan Švarc, Samuel Sládek, Václav Rozhoň, Zhen Ning David Liu
Vedoucí: Anh Dung "Tonda" Le, David Hruška, Jakub "Xellos" Šafin, Kuba Svoboda, Martin "Vodka" Vodička, Mirek Olšák, Miro Psota, Štěpán Šimsa

Sborníček

- Soustředění 2014 -

Toto soustředění se konalo 9. - 14. 3. 2014 v Kunžaku.

Účastníci: Anh Dung "Tonda" Le, Samuel Sládek, Radovan Švarc, Bui Truc Lam, Jakub Svoboda, Filip Bialas, Patrik Bak, Matěj Konečný, Šimon Jurina, Zhen Ning David Liu, Miroslav Stankovič, Jakub Dargaj
Vedoucí: Mirek Olšák, Josef Tkadlec, Martin "Vodka" Vodička, Filip "Hip Hop" Hanzely, Jakub "Xellos" Šafin, David Hruška, Josef Svoboda, Štěpán Šimsa
Kuchař: Tomáš Roskovec

Fotky ze soustředění (ke stažení v zipu).
Sborníček

- Soustředění 2013 -

Toto soustředění se konalo 23. - 28. 2. 2013 opět v Hostětíně. Vznikla zde hymna iKS.

Účastníci: Martin Vodička, Anh Dung "Tonda" Le, Radovan Švarc, Štepán Šimsa, Miroslav Stankovič, Patrik Bak, Filip Hanzely, Marta Kossaczká, Marko Puza, Šimon Jurina, Bui Truc Lam Michal, David Hruška, Eduard "Baklažán" Batmendijn
Vedoucí: Michal "Kenny" Rolínek, Filip Sládek, Mirek Olšák, Michael "Majkl" Bílý, Josef Tkadlec, Michal "Miki" Kopf, Viktor Lukáček, Pavel Šalom
Kuchař: Tomáš Roskovec

Fotky ze soustředění (ke stažení v zipu).
Sborníček

- Soustředění 2012 -

Soustředění se konalo 31. 8. - 5. 9. 2012 v Hostětíně.

Účastníci: Martin Vodička, Anh Dung "Tonda" Le, Radovan Švarc, Štepán Šimsa, Miroslav Stankovič, Patrik Bak, David Hruška, Josef Svoboda, Jakub "Xellos" Šafin, Viktor Lukáček
Vedoucí: Michal "Kenny" Rolínek, Filip Sládek, Mirek Olšák, Alexander "Olin" Slávik
Kuchař: Jakub "šnEk" Opršal

Fotky ze soustředění
Sborníček

Novinky

1. 10. Zveřejněno zadání 4. série
25. 8. Přijďte 7.9. do Prahy na Íránskou Geometerickou Olympiádu!
9. 7. Zveřejněny vzoráky 6. série (6. ročník)
24. 6. Zveřejněno zadání 3. série
2. 5. Zveřejněno zadání 2. série
1. 4. Začíná 7. ročník iKS! Podívejte se na zadání 1. série
1. 4. iKSkaři na celostátku MO-A 2017
9. 3. Zveřejněny vzoráky 4. série (6. ročník)
9. 3. Zveřejněny vzoráky 5. série (6. ročník)
16. 1. Zveřejněno zadání 6. série (6. ročník)

Zobrazit starší novinky...

Kalendár

30. 10. Termín odeslání 4. série
21. 10. – 3. 11. TRiKS 68

Užívateľ